Žaidimai vandenyje

83b39b4273d19ee5c26614b40c45af8cVienas paprasčiausių būdų pabėgti iš miegamojo rutinos – pasikviesti mylimąjį kartu į vonią ar dušą. Vandenį galima panaudoti tiek preliudijai, tiek visam meilės žaidimui. Mylintis vandenyje patiariama daugiau pojūčių, kadangi be partnerio glamonių, jauti ir vandens srovių glamones. Taip pat vanduo padeda ir labiau atsipalaiduoti. O ir šlapias, varvantis kūnas atrodo be galo seksualiai (nor ką jau čia, ir galas – seksualiai).

Dušas.

Paprasčiausias, bet labai jaudinantis dalykas – vienas kito prausimas. Ne mažiau jaudina stebtėi ir kaip parneris liečia savo kūną prausdamas save. Efektui sustiprinti galima įjungti aktorinius sugebėjimus ir prausiantis saveliesti kiek įmanoma erotiškiau.

Dar maloniau – glomonėti dušo srove, kreipiant ją į erogenines zonas ir ypač – pačias intymiausias. Turbūt nemažai merginų yra bandžiusios masturbuotis dušo srove masažuodamos klitorių. Daug maloniau, kai tą už moterį atlieka vyras.

Tuo tarpų vyrą galima nudžiuginti oraliniu seksu, tuo pat metu vandens srove masažuojant sėklides.

Vonia.

Gulėjimas karštoje vonioje su mylimuoju taip pat labai erotiškas užsiėmimas. Nebijokite – net ir standartinėje daugiabučio vonioje puikiai telpa 2 padoraus sudėjimo žmonės, jei įsitaise vienas priešais kitą. Paromantinti atmosferą galite putomis, eteriniais aliejais, druskomis, žiedlapiais, žvakėmis ar kas tik jum neša į ramancyką.

Vyras vonioje savo mylimąją gali atpalaiduoti pasinaudodamas darbščiaisiais pirštukais. Teliūkuojantis vanduo ir jo šiluma prideda papildomo malonumo. Vonioje man daugiau malonumo teikia, kai vyras pirštais užeina į vdų, o siūbuojantis vanduo stimuliuoja klitorių, nei tik klitoriaus stimuliavimas ranka.

Vandens bangelės gerai veikia ir vyrus. Vandenyje pažaiskite su pimpiu ranka ar pačiulpkite. Tiesa, antruoju atveju, pasirūpinkite, kad vandens vonioje būtu seklu, arba jis pakeltų dubenį aukščiau, kad vanduo apsemtų tik sėklides, kitaip rizikuojate įkvėpti vandens.

Jei turite pakankamai vietos, vonioje ar duše galite ir pasimylėti. Tokiu atveju geriau pasirūpinkite neslidžia danga ar kilimėliu, tam, kad meilės žaidimai neužsibaigtų priimamajame. Taip pat, jei saugotės prezervatyvais, nepamirškite, kad vanduo silpnina jų atsparumą.

Erotiškai vandens procedūrų pabaigai vyras gali pasiūlyti padėti savo damai su jos podušinių kremukų, aliejukų, marmaliukų ritualas.

Tags: , , ,

Comments are closed.

Popo.lt tinklaraščiai. Hosting powered by   serverių hostingas - Hostex
Eiti prie įrankių juostos